ФОТО: Преубава новогодишна честитка од Каролина Гочева

Објавено: сабота, 2 јануари 2016 во 12:50
Spread the love

Познатата македонска пејачка Каролина Гочева се најде на насловната страница на првиот број на магазинот Портрет. Во провокативно издание таа позира за премиерното издание на новиот македонски магазин.