ФОТО: Познат балкански водител во врска со 15 години помлада девојка

Објавено: среда, 16 март 2016 во 09:37
Spread the love

Иван Ивановиќ по разводот од сопругата Зорица, константо се поврзува со разни девојки.

Не е тајна дека водителот води живот во склад со неговиот сингл статус.

Иако тој не сака да збори за својот приватен живот, изгледа дека ја пронајде девојката на својот живот. Во прашање е 15 години помладата Николија Радојевиќ.

Тие се познавале 2-3 години, а извор за српски курир вели дека Иван се променувал целосно кога ќе се појави Николија.

nikolija

#Коментари

СПОНЗОРИРАН ЛИНК

ОТВАРАЊЕ НА ЛЕТНАТА ТЕРАСА

Со нов изглед, акустична музика, нови идеи и секако најдобриот поглед на градот.

Не пропуштајте, резервирајте на време и бидете дел од најдобрата забава.

ОСТАНАТИ ВЕСТИ ОД ОВАА РУБРИКА:

(Измени)

Коментари

0 коментари