Фото

(ФОТО): Непозната девојка го “смува” Саша Ковачевиќ во Скопје?

Во саботата српскиот пејач Саша Ковачевиќ одржа голем концерт во арената „Борис Трајковски“ пред повеќе од 11.000 публика. Тој во Скопје помина и неколку дена и пред и после концертот и се дружеше со фановите.

На една од тие дружби беше начекан од страсна обожавателка, која го искористи моментот и го бакна својот идол в уста.

sakivara

Поврзани вести

Back to top button