ФОТО: Македонскиот музичар ги отвори вратите на својот дом!

Објавено: среда, 6 април 2016 во 12:41
Spread the love

Познатиот македонски музичар Васко Белески ги отвори вратите на неговиот дом за своите обожаватели.

dom2

Тој на неговата Фејсбук  страна објави фотографии од неговиот раскошен дом и притоа посакувајќи им на обожавателите добро утро и добар ден со следниот коментар:

dom4

-Добро утро драги мои, како сте? Се надевам денот ви почна со музика, стои во постот објавен на неговата фан страна.

dom3