Фото: Ќерката на Хелена Роза е преубава

Објавено: понеделник, 11 јануари 2016 во 18:04
Spread the love

На македонската пејачка Ребека изгледа дека и недостасуваше присуството од нејзината сестра Хелена Роза и внука за време на празниците, па реши тоа да го сподели на социјалните мрежи.

helna

Ребека Јанковска Ристески неодамна ја испрати Кјара Гоља за Нов Зеланд, каде што претходно се пресели нејзината сестра Хелена Роза, а сега на Фејсбук објави фотографија од својата внука,  која изгледа преубаво.

Кјара израсна во вистинска убавица, а тоа може да го видите и од фотографијата во продолжение.