ФОТО: Каролина и Михаил на романтично патување во Рим

Објавено: вторник, 5 април 2016 во 13:44
Spread the love

Македонската поп-дива Каролина Гочева веќе неколку месеци е во врска со Михаил Корубин.

Оваа двојка досега не објави заедничка фотографија, но Каролина пред неколку дена на социјалните мрежи објави фотографија од Рим, а нешто подоцна тоа го стори и Михаил.

rim (1)