Во центарот на Скопје повторно насилна кражба

Објавено: петок, 24 јануари 2020 во 20:49
Spread the love

На 22.01.2020 во 22.30 часот во СВР Скопје, Е.А.(18) од Скопје пријавил дека околу 21.45 часот на ул.„Кеј 13 Ноември“ три лица физички го нападнале и се обиделе да му одземат пари и часовник.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.