Чудо во Сибир: Жена падна од деветти кат на зграда, стана и си замина (ВИДЕО)

Објавено: петок, 24 јануари 2020 во 22:38
Spread the love

Сосед сними неверојатна сцена во Сибир – на својата камера забележа жена која паѓа од девети спрат на зградa, пренесува српски „Курир“.

На снимката може да се забележи жена која од голема висина паѓа во длабок снег, по што таа станува и како ништо да не се случило, си заминува од местото на настанот.

Детали за овој несекојдневен настан, ни за тоа дали жената има некакви повреди, засега не се објавени.