Вардарци од Анталија: Бог се јави! (ФОТО)

Објавено: недела, 19 јануари 2020 во 13:15
Spread the love

Фудбалерите на Вардар во овие моменти се во Анталија каде што се подготвуваат за вториот дел од сезоната.

Денес големиот христијански празник „Водици“ па вардарци го празнуваа во Анталија.

Извор: sportski.mk