Скопјанец претепан од неколку лица на „Битпазарска“

Објавено: недела, 5 јануари 2020 во 00:14
Spread the love

Во полициската станица Бит Пазар, вчера во 13.00 часот Ф.Ф.(24) од Скопје пријавил дека на 02.01.2020 околу 23.00 часот на ул.„Битпазарска“ бил физички нападнат од неколку лица.

Се работи на расчистување на случајот.