Ќерката на Здравко Чолиќ за Нова година, пристојна, а преубава! (ФОТО)

Објавено: петок, 3 јануари 2020 во 22:50
Spread the love

Уна Чолиќ ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи.

Повозрасната ќерка на Здравко ЧолиќУна Чолиќ (18), привлекува големо внимание со својата убавина, па следбениците на Инстаграм секојдневно ја опсипуваат со комплименти.

Јасно се гледа дека Уна гардеробата ја прилагодува на своите години, па така и новогодишниот стајлинг беше во склад со нив.

Имено, наследничката на Чолиќ не била облечена провокативно, туку во пристојен комибиниозн кој одлично и прилегал.

Иако не се експонира во јавноста, Уна е доста активна на социјалните мрежи, па така откри дека по дочекот на Новата година во Белград, отпатувала на Копаоник, каде ужива во убавините на зимата.