Ноќевање чини 2.000 долари: Ѓукановиќ за Нова година во луксузен хотел во Мајами (ВИДЕО)

Објавено: среда, 1 јануари 2020 во 22:13
Spread the love

Додека Црна Гора е на нозе и со секојдневни протести поради спорниот закон за слобода на вероисповест, претседателот Мило Ѓукановиќ ужива во висок стил.Тој е забележан со неговата сопруга во луксузен хотел во Мајами. Станува збор за хотелот „Фаен“ каде ноќевање чини над 2.000 долари.