ВИДЕО+18: Снимка од претепување со шипка во Подгорица, ја шокираше Црна Гора

Објавено: среда, 6 јули 2016 во 13:32
Spread the love

Шокантно видео кое синоќа е снимено во Подгорица кај никшчкиот семафор и објавено на друштвената мрежа Фејсбул, прикажува непознат маж како со шипка претепува друг човек.