ФОТО: Најзгодната македонска пејачка во бикини

Познатата пејачка Елена Велевска и ова лето има бројни настапи низ државава и странство, сепак таа најдува време и да се одмори. Таа ја објави првата фотографија во бикини за ова лето и со тоа го најави жешкото лето. И покрај тоа што е мајка на три деца, Велевска изгледа како вчера да наполнила 18 години.

Погледнете и сами:

elena 2