Погледнете ја снаата на Лепа Брена без грам шминка (фото)

Пејачката Александра Пријовиќ секојденвно споделува фотографии на социјалната мрежа Инстаграм, каде будно ја следат повеќе од 115 000 обожаватели.

Обожавателите навикнале да ја видат дотерана на секоја фотографија, а пејачката и тоа како успеа да  ги изненади кога споделила фотографија без грам шминка.