Дедо испил „вијагра“ и починал среде сексот со сосетката

Објавено: недела, 22 мај 2016 во 11:26
Spread the love

Шеесет и осумгодишниот Ф.Г. се напил „вијагра“ и починал за време на сексуален чин.

Неговата партнерка, сосетката С.Д. (75) преплашена го извадила телото во дворот и веднаш заминала кај другата комшивка да се пожали.

Настанот е главна тема меѓу мештаните и инспекторите од бањалучката населба Новоселија, покрај реката Врбас во БиХ.

Безживотното тело било пронајдено во дворот на комшиката. Истрагата покажала дека починал од природна смрт, поточно неговото срце престанало да куца поради „вијаграта“ која ја испил. Тој кобната вечер починал водејќи љубов со својата пријателка. Престрашената жена се обидела на секој начин да прикрие дека имало нешто меѓу нив. Го облекла телото, но не успеала да го довлечка до реката.