Фото: Ова се сестрите на Џенифер Лопез

Објавено: понеделник, 18 април 2016 во 13:05
Spread the love

Џенифер Лопез е планетарно позната и речиси и да нема некој кој не слушнал за оваа светска ѕвезда.

sisters-famous-actresses-singers-and-models-30-630x420

Меѓутоа, како што таа често пати сакаа да потенцира, пејачката не би била тука доколку ја немаше поддршката на нејзиното семејство.

Иако нејзината мајка  на почетокот се противела на нејзината желба да стане пејачка, Џенифер успеала да изгради музичка кариера.