ВИДЕО: Невестата му покажа среден прст на свекорот, тој ја нокаутира

Објавено: петок, 8 април 2016 во 19:31
Spread the love

За време на свадбената веселба, таткото на младоженецот се налутил на снаата, која му покажала среден прст.

Поради овој чин пред сите гости свекорот и снаа се караа и си упатуваа сочни пцости. Настанот се случил во Русија. Видеото, од скандалот стана хит на интернет, соопшти tvzvezda.ru.

Судејќи од кадрите, сето тоа започнува откако невестата експлицитно на таткото на нејзиниот сопруг му покажува среден прст. Свекорот се разгневил и тој почнал да упатува разни вулгарности на адреса на својата снаа, по што ја напаѓа. Иако гостите на свеченоста веднаш скокнале да ги разделат, тие успеваат да разменат неколку удари.

Со што завршува тепачката меѓу двајцата не е јасно. Но, кога девојката паѓа на земјата, видеото завршува.