ФОТО: Викторија Лоба во бела креација, се спрема ли за свадба

Објавено: петок, 4 март 2016 во 10:33
Spread the love

Викторија Лоба веќе подолго време во врска со скопјанецот Ѓорѓи. Неретко може да ги сретнете прегрнати низ скопските улици, но и како уживаат на патувања во некои светски метрополи.

Убавата русокоса едноставно блеска на фотографиите на кои ужива во неговата сигурна прегратка.

Деновиве таа ги изненади фановите со необична фотографија во бело. На пејачката и се гледа само горниот дел од телото и во прв план се транспарентните ѕвонести ракави од нејзината креација.

Овој стајлинг едноставно ја скокотка фантазијата како би изгледала Лоба како невеста!

viktorija loba