Се огласи и ќерката на Цеца за нејзината врска со манекенот! (ВИДЕО)

Објавено: понеделник, 15 февруари 2016 во 16:26
Spread the love

Анастасија Ражнатовиќ за прв пат прозборела за врската на Цеца и Александар Јововиќ.

Ќерката на Цеца открила и неколку непознати детали за своето момче Костадин Терзиќ.