Цеца демантира дека е во врска со манекенот Александар!

Најпопуларната пеачка во регионот ја демантираше целата приказна околу нејзината врска со манекенот Александар Јововиќ, со кој медиумите ја споија во изминатите недели.

ceca

Фолк дивата за прв пат се огласи по повод оваа приказна и тоа во емисијата „Премиера“ на ТВ Пинк, и јасно стави до знаење дека целата приказна е измислена.

Таа објасни дека тоа се случило со намера да и се наштети на неа и на децата и дека поради приказната ќе поднесе тужба против медиумите кои ја започнаа.

Тие наводно се запознале на Тајланд, а продолжиле да се гледаат по враќањето во Белград.