Фото: Утрово страшна сообраќајка на „Илинденска“

Објавено: недела, 31 јануари 2016 во 10:37
Spread the love

Страшна сообраќајка се случи утрово на булеварот Илинден, во непосредна близина на Гимназијата „Орце Николов“. На десната страна од булеварот превртено на покрив стои едно возило, пишува Сител. На булеварот видливи се траги од ударот на возилото во средишната бетонска жардињера.

ilindenska-soobrakjajka

Полицијата врши увид во моментот. Засега нема информации за повредени во сообраќајката, поради која беше и сопрен сообраќајот.

ФОТО: Сител