Николина Пишек пред и после пластичните операции! (ФОТО)

Објавено: вторник, 26 јануари 2016 во 09:14
Spread the love

Николина Пишек важи за една од најубавите водителки на просторите на Хрватска и Србија.

Од почетокот на кариерата таа доста вложувала во својот изглед, па така денес изгледа сосема поинаку.

Покрај вградените силикони во градите, Николина ја зголемила и устата, а хрватските медиуми пишуваат дека водителката и неколку пати го оперирала носот.

Средена фризура, шминка и операциите ја направиле Николина сосема поинаква.

Погледнете и проценете сами:

nikolina-pisek-printskrininstagram-1453756561-831605