ВИДЕО: Mлада докторка истепала таксист

Објавено: сабота, 23 јануари 2016 во 11:35
Spread the love

Mлада девојка, инаку докторка од Флорида, во пијана состојба нападнала таксист, а потоа влегла во неговиот автомобил и му фрлила сè од него дури и неговиот мобилен телефон.

tepacka-florida

И покрај тоа што возачот рекол дека нема да поднесе тужба против неа, затоа што се расплакала велејќи дека тоа би ѝ го уништило животот, еден од сведоците што се нашол таму го објавил видеото на Јутјуб и стигна дури и во вестите.

Од болницата во која работела младата докторка рекле дека ќе биде суспендирана додека трае истрагата, но истата судбина го снашла и возачот.