Фото: Лима повторно прекрасна

Објавено: четврток, 21 јануари 2016 во 16:39
Spread the love

Адриана Лима никогаш не ја пропушта можноста да го истакне својот сексапил и да ја оправда титулата на топ модел.

лима

Нејзиното најново појавување не помина незабележано.

11

На гала вечерата во Женева, ангелот на Victoria’s Secret направи моден погодок со тоа што одбра црн сатенски фустан од Max Mara.

lima1

34-годишната бразилска убавица изгледот го „зачини“ со високи шлицови кои на секој чекор и ги откриваа бесконечно долгите и тонирани нозе.

lima2

lima3

lima4

lima5

lima6

lima7

lima8