Фото: Ова се поранешните девојки на момчето на Цеца

Објавено: понеделник, 18 јануари 2016 во 18:07
Spread the love

Манекенот од Србија, Александар Јововиќ, кој деновиве е на мета на медиумите по информацијата дека е во врска со фолк-дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ, може да се пофали со своите поранешни девојки.

marija6

Меѓу нив се вбројува манекенката Јована Швоња која мора да признаеме е преубава, а сега е во брак во кој има мала ќеркичка, потоа Ана Марија Жујовиќ, фитнес инструкторката која неодамна ја претепа сега поранешниот вереник и манекенката Дијана Живковиќ.

marija

Дефинитивно тој е слаб на манекенки, а со оглед на тоа за какви убавици се работи, Цеца има на што да биде љубоморна.

marija2

Погледнете неколку фотографии од поранешните на Александар…

marija3

marija4

marija5