ФОТО: Синот на Аркан жестоко против Цеца и нејзиното ново момче

Објавено: петок, 15 јануари 2016 во 22:53
Spread the love

Синот на Аркан, Војин Ражнатовиќ се огласи на својот Facebook профил за љубовната врска на Цеца и манекенот Александар.

Прочитајте што напиша: