Шокантно: Мртов ладен Русин по автопат си вози топ

Објавено: вторник, 12 јануари 2016 во 13:40
Spread the love

Руските улици и патишта се преполни со изненадувања, а тоа го докажува и најновата снимка која се појави на социјалните мрежи.

На Фејсбук се појави шокантна снимка која е снимена од безбедносна камера на автомобил, а возачот се покирал кога видел дека џип наместо приколка закачил топ.

Подготовката на просторот предвиден за едукација на врвни шефови на кујни и кулинари, послуга и сомелиери е во завршна фаза.