ФОТО: Елена Велевска со ултра кратко фустанче ја запали Струмица!

Објавено: петок, 1 јануари 2016 во 14:36
Spread the love

Познатата фолкерка минатата вечер ја помина работно и тоа настапувајќи во полна дискотека во Струмица. Елена Велевска за оваа пригода ја одбра црната боја како заштитен знак на аутфитот и тоа црно ултра кратко тесно фустанче, поради кое до израз дојдоа нејзините нозе, црни кратки чизми, црна кожена јакна и секако средена фризура и шминка. Погледнете!

1elena

2elena velevska

3elena

4elena velevska

5elena

 

6elena

7elena velevska

Извор: Вистина.мк