ВИДЕО: Поради неверство скокна низ прозорецот од канцеларијата

Објавено: сабота, 26 декември 2015 во 12:53
Spread the love

Шокантно видео се појави на Јутјуб, а на него се гледа дека вработената во една фирма скокнала преку прозорец после расправијата со шефот.

Жената поминува преку столиците во канцеларија, се качува и се фрла преку прозорец и ги шокира своите колеги.

Автентичноста на видеото од надзорните камери не е потврдена, а многу корисници на интернет сметаат дека станува збор за неверство.