Видео: Страшен удар: Ова ретко кој би го преживеал!

Објавено: четврток, 17 декември 2015 во 19:48
Spread the love

Несреќата ја предизвика големиот застој и колоната со возила била долга неколку километри.

На автопатот за Загреб, во правецот на градот се случило стравична сообраќајна несреќа кога автомобил од марка “голф“ удри во метална ограда.

Во несреќата е повредена една личност која веднаш е пренесена во болница. Мажот не е тешко повреден.