Видео: Бездомник засвири на пијано, минувачите останаа без зборови

Објавено: четврток, 3 декември 2015 во 16:28
Spread the love

Овој бездомник поголемиот дел од времето го минувал во метро станица. Тој често свирел на клавир кој бил оставен на улица.

бездомник

Случајни минувачи го снимиле и го објавиле на интернет, а видеото набрзо е прегледано преку милион пати.

Погледнете го видеото и споделете го со вашите пријатели.

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *