Фото: Најсекси мама на Инстаграм, а се породи пред само два месеци!

Доколку мислевте дека жена после породувањето не може добро да излгеда, се лажете. Оваа дама ќе ве разубеди.

мама

Тејми Хмброу стана мајка пред само два месеци, но вие сигурно нема би поверувале на основ на оваа фотографија.

мама1

Всушност девојката изгледа многу затегнато, со стомачни, а поминале само 60 дена од породувањето.

мама2

мама3

мама4

 

Be the first to comment on "Фото: Најсекси мама на Инстаграм, а се породи пред само два месеци!"

Напишете коментар

Your email address will not be published.