цеца
Цеца заработи 6 милиони за 6 секунди

Светлана Цеца Ражнатовиќ сними реклама која промовира исцртување на веѓи на јапонски начин и за тоа доби околу шест милиони динари. Наводно ова видео нема да…


Цеца: Се распаѓам полека, но сигурно

Цеца Ражнатовиќ овие денови работи со полна пареа, а открива и како се чувствува пред полнолетството на ќерка и. -Немам сила, немам концентрација. Се распаѓам…