педофили

Педофили избегале од затвор: Се соочија со пекол и едвај преживеаја кога гневни граѓани ги нападнаа (ФОТО)

Двајца пребегани педофили едвај останале живи , кога на нив се нафрлиле жителите од местото Армаг во Северна Ирска. Жителите со денови биле преплашени за…
Регистарот на педофили повторно во функција – Проверете дали во вашето соседство живее педофил

По реакцијата на ЦИВИЛ, онлајн регистарот на педофили е повторно вратен во употреба. Не е прв пат, онлајн регистарот на педофили да се врати во функција…


Хероина од авион: Жена случајно видела СМС порака на патник пред себе и разоткрила страшни педофили

Додека седела во авион на лет од Сиетл до Сан Хозе, неименуваната жена случајно прочитала порака на мобилниот телефон на патникот пред себе. Вознемирена од…


Осудени сексуални предатори и педофили добиле повеќе од милион фунти правна помош затоа што се сиромашни муслимани

Некои од припадниците на бандата добија помош и сега цела нација во Велика Британија е згрозена кога се отвори новата постака, во која тие се…


ВИДЕО: Разоткриен е масивен, глобален педофилски прстен со преку 900 апсења, а менјстрим медиумите молчат за тоа!

Над 259 сексуално злоупотребени деца биле спасени откако “подземната” онлајн, глобална педофилска мрежа, позната како “Playpen” била откриена. 870 осомничени педофили биле уапсени низ целиот…