петок, 25 мај 2018

Коузон

Обезбедени 240 нови работни места

Изборот е Ваш – ресторани, хотели, разни продавници… Коузон повторно им излезе во пресрет на студентите – ОБЕЗБЕДИ 240 РАБОТНИ МЕСТА И ТОА ЗА МАКЕДОНИЈА, КОСОВО, АЛБАНИЈА И ЦРНА ГОРА!! Вие, почитувани студенти, не треба…


Американски работодавци доаѓаат во Скопје – 350 работни места го чекаат вашиот избор

АМЕРИКАНСКИТЕ РАБОТОДАВЦИ ДОАЃААТ ВО СКОПЈЕ НАЈДОБРА МОЖНОСТ ДА ГО ИЗБЕРЕТЕ ИДЕАЛНИОТ РАБОТОДАВЕЦ ЗА ВАС 350 работни места го чекаат вашиот избор Почитувани Студенти Дали знаете дека можете да имате ЛИЧНО интервју со работодавци од Америка,…


Најдобрата светска СПА компнија вработува професионални кадри од Македонија

Заработете фантастични суми додека патувате низ целиот свет. Коузон со гордост ви ја претставува Steiner Leisure, компанијата која вработува професионалци во нивните СПА центри на повеќе од 150 бродови низ сите мориња и океани. ОТВОРЕНИ…


Студенти – Аплицирајте за работа во САД со 2018 денари

СТУДЕНТИ – АПЛИЦИРАЈТЕ ЗА АМЕРИКА СО 2018 ДЕНАРИ KOUZON WORK AND TRAVEL AMERICA – 2018 ДАЛИ СТЕ ДОБРИ МАТЕМАТИЧАРИ ? – пресметајте го попустот што следи Во пресрет на новата 2018 година, за која сите…


Eве ги понудите за работа во Германија

СТУДЕНТСКА РАБОТА ВО ГЕРМАНИЈА – ЛЕТО 2018 🇩🇪 🇩🇪 ПОКАНА ЗА АПЛИЦИРАЊЕ – ЗА ДЕЛ ОД РАБОТНИТЕ ПОНУДИ БЕСПЛАТНА УСЛУГА И ЧАСОВИ ПО ГЕРМАНСКИ ЈАЗИК – ЕДИНСТВЕНО СО КОУЗОН Почитувани студенти , Ја имаме честа…


Работа за студенти во Германија

КОУЗОН – РАБОТА ЗА СТУДЕНТИ ВО ГЕРМАНИЈА ДАЛИ СТЕ СПРЕМНИ ЗА ЛЕТНА СТУДЕНТСКА РАБОТА ВО ГЕРМАНИЈА ? ОРГАНИЗИРАМЕ ПРЕЗЕНТАЦИЈА ЗА ОВАА ПРОГРАМА ВО СРЕДА НА 29.11.2017 ГОДИНА Коузон и годинава многу активно продолжува со процесот…


Работни понуди на неделата – Можност да работите за сатници 12 до 14 долари

РАБОТНИ ПОНУДИ НА НЕДЕЛАТА – KOUZON WORK & TRAVEL AMERICA 🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸 TOP OFFERS OF THE WEEK – STUDENT SUMMER JOB’S 3 IN 1 – ONLY WITH KOUZON Недела на МНОГУ ИЗНЕНАДУВАЊА , ПОПУСТИ И ТОП РАБОТНИ…


И ова лето забава, одмор и едукација за вашето дете

Почитувани деца и родители Како времето одминува , интересот за летното КОУЗОН ДРУЖЕЊЕ се зголемува. Ве покануваме на време да РЕЗЕРВИРАТЕ СМЕНА, да си обезбедите место за термин што Вам ви договара . За разлика…


ПОНУДА ЗА МЛАДИ И СТУДЕНТИ- РАБОТА ВО ЕЛИТНИ ХОТЕЛИ

РАБОТА ВО ЕЛИТНИ ХОТЕЛИ ВО БУГАРИЈА – Слънчев бряг – Sunny Beach) Коузон отвара нова „врата„ за летна работа за младите и студентите од Македонија. Оваа понуда ве води на прекрасниот брег на Црното Море…


ОДИМЕ НА МОРЕ, ОДИМЕ НА КАМП – Грција 2017

КОУЗОН ЛЕТЕН СПОРТСКО-ЕДУКАТИВЕН КАМП ОТВОРЕНА ПОКАНА ЗА СОРАБОТКА „ ОДИМЕ НА МОРЕ – ОДИМЕ НА КАМП “ – Грција 2017 До сите – Училишта за странски јазици,спортски клубови, наставници ,педагози , едукатори и млади ентузијасти…