Огласи

Потребен е КОМЕРЦИЈАЛИСТ на терен со сопствено возило

Wd company од Скопје има потреба од КОМЕРЦИЈАЛИСТ НА ТЕРЕН СО СОПСТВЕНО ВОЗИЛО. Од кандидатот се бара: – Професионалност – Преговарачки и убедувачки способности Ние…

Повеќе

Потребен е КОМЕРЦИЈАЛИСТ на терен со сопствено возило

Потребен е КОМЕРЦИЈАЛИСТ на терен со сопствено возило Да поседува преговарачки и организациони способности. Не е потребно работно искуство. Ние нудиме стимулативен начин на заработка…


No Image

Работа во кол-центар

Call centar има потреба од телефонски оператори за македонски пазар !!! Потребно е познавање на работа со компјутери и поседување комуникациски способности Ние нудиме пријатна…


Литија во Струга (бесплатен превоз)

Лице за контакт: Богољуб 078 622 751 Возљубени, Со огромна чест ве известуваме дека на 7 мај (вторник), во храмот на Светиот Великомаченик Георгиј во…


Летна градина Ритуал, идеално место за вашите веселби (ФОТО)

Летна градина ,,Ритуал место каде што се организираат: Совршени свадби, незаборавни веридби, уникатни крштевки, забавни родендени и сето тоа зачинето со: Холивудски стил, уникатен простор,…


No Image

Koузон летен детски камп

Летна едукативно спортска програма за деца од 7-17 годишна возраст. Коузон создаде УНИКАТЕН приод кон заедничкото живеење, спортување и дружење на децата од Македонија со…


No Image

Работа на остров во САД

дберете од многуте атрактивни работодавци и работете на островото „Put-In –Bay“, „lake Erie“, во државата Охајо, на само 2,5 часа од Чикаго. Одлично место и…


ВИДЕО: Вашата свадба во ресторан со дворна површина од 9500 метри квадратни

Ресторанот Ритуал се наоѓа во Трубарево Скопско и со оглед на внатрешниот и надворешниот амбиент може да се каже дека е идеален за свадби, но…


No Image

Летна работа и патување во Америка

СТУДЕНТИ – ЛЕТНА РАБОТА И ПАТУВАЊЕ ВО АМЕРИКА АПЛИЦИРАЈТЕ И „ОСВОЈТЕ “ НОВИ ИСКУСТВА ПРОСЛЕДЕНИ СО НЕЗАБОРАВНО ЛЕТНО ДОЖИВУВАЊЕ Work & Travel America и годинава…


Студентска летна работа во Германија

Почитувани студенти, На наше огромно задоволство, Ве известуваме дека рокот за аплицирање за Летната студентска програма Work & Travel Germanija е продолжен до 25ти март,…