сабота, 21 јули 2018

Фото

ФОТО: Заборавената ќерка на Трамп лудува поднапиена и полугола

Американскиот претседател Доналд Трамп, одамна со своите постапки покажа колку е приврзан, односно колку не е, за својата млада ќерка Тифани Трамп, која ја доби во бракот со Марла Мејплс. Тифани, денот на Независноста оваа…


ФОТО – Ги прогласиле за проститутки и јавно ги камшикувале пред полн стадион (ФОТО)

И покрај тоа што индонезиските власти наредија да се камшикуваат луѓе само во затворите , сепак во провинцијата Ацех вчера беа камшикувани неколку жени и еден маж под обвинение дека се занимаваат со проституција. На…


ФОТО: Ќерката на Панки од „Куку леле“ е убавица од бајките

Таа е постара ќерка на Сашо Каимовски, во светот на естрадата попознат под прекарот Панки. Соло изведувач и пејач на дуото „Куку леле“. И ако ја погледнете и споредите со ќерките на Анабела до Цеца, веднаш ќе ви стане…


ФОТО – Му го згрешиле ливчето и фатил 42.400 евра на Рома!

Неверојатна ноќ за многу навивачи на Рома, но и за еден прогнозер. Лудата приказна доаѓа од Јамајка од кладилницата ‘JustBet Sports Bet’. Човекот ставил 1.000 долари на својот тикет каде имал 5 парови: Бартон Албион…


ФОТО: Ненајавен гостин ги посети вработените во електраната „Козјак

Вчера, на социјалните мрежи се појавија интересни фотографии од мало мече кое отишло на „гости“ кај електраната “Козјак”. Вработените се изненадиле, но срдечно го примиле и го нахраниле, а тие се сомневаат дека мечето е…


ФОТО: Светски ѕвезди што немале секс пред да стапат во брак

Некои ѕвезди во брак влегле невини. Други, пак, решиле да апстинират од секс со своите партнери пред да стапат во брак, иако претходно имале секс со други. Мараја Кери Апстинирала со поранешниот свршеник Џејмс Пакер,…


ФОТО: Перо Антиќ се појави со автомобил вреден 200.000 евра!

Фудбалерите на Црвена звезда на првиот собир пред почетокот на подготовките за пролетниот дел од сезоната се појавиле со куп луксузни автомобили за кои обичниот човек може само да сонува, но останале без здив кога…


ФОТО: Влечат коњи со возилата среде Скопје

Граѓаните на Скопје секојдневно имаат можност да посведочат на голем број сообраќајни прекршоци што се случуваат во главниот град. Влечат коњи со своите возила, паркираат каде што ќе стигнат, поминуваат на црвено, преку полни ленти…Фото: Каљтрина Круезиу – Најубавата скопска професорка

Кога ќе ја погледне човек оваа жена, на прв поглед остава впечаток како светски позната дива. Убава, згодна мајка, едноставно човек да и позавиди. Од мали нозе се занимава и ужива во музиката, Каљтрина Круезиу…