Познатите ѕвезди без шминка (ФОТО)

Овие фотографии се доказ дека холивудските ѕвезди се како нас и не изгледаат толку добро буквално во секој момент.

Еве што се крие зад сите тие слоеви шминка…

Тајра Бенкс

Џенифер Лопез

Џесика Бил

Лејди Гага

Никол Ричи