ФОТО: Најпознатата Албанка на црвениот тепих се појавила речиси гола

Рита Ора на доделувањата на МТВ наградите во Лос Анџелес била во центарот на вниманието поради провокативниот стајлинг и бакнежот со колешката.

Пејачката Рита Ора, која многумина ја сметаат за најсекси Албанка, минатата вечер се појавила на доделувањата на MTV наградите во Лос Анџелес, а поради интересната модна комбинација, била во центарот на вниманието.

Пејачката на црвениот тепих прошетала во проѕирна тоалета, без градник, под која носела само гаќички, па нејзините голи гради јасно се гледале.

Потоа, Рита ги шокирала сите присутни кога пред фотографите ја бакнала во уста својата колешка Бебе Реџа.