сабота, 21 јули 2018

Оглас за работа ! (одлични услови, добра заработка)

 

Фризерско-козметички салон “Стефаниа” со 30 годишна традиција има потреба од искусна козметичарка.

  • Познавање на основни козметички услуги ( педикир-маникир, депилација, шминка, масажа)

Одлични услови за работа во средина со амбициозен и професионален тим и добра заработка !

Вашите CV доставете ги на следнава е-маил адреса: todevski_goce@yahoo.com

facebook_link