Видео: Тајната за идеален задник како фитнес моделите на Инстаграм

Не постои Инстаграм корисник кој барем еднаш не се загледал во совршено обликуваниот и подигнат задник на згодните фитнес девојки. Ако сте жена, веројатно исто толку пати сте се запрашале како да го добиете и вие.

Катја Хенри е 21-годишната Инстаграм фитнес ѕвезда на која и се воодушевуваат речиси 2 милиони корисници.

катја1

Токму Катја тврди дека благодарение на напорните тренинзи и кревањето тегови, нејзиниот задник е сон на секој маж и жена.

катја2